Blog

Přehlednější popisy úkolů díky novému editoru
18. 4. 2024
Pilně pracujeme na vylepšení aplikace Projektově aby její použití nebylo jenom praktické, ale i zábavné a přehledné. Před časem jsme oznámili také vývoj nové aplikace Projektově 2, které používáme s prvními desítkami firem. Projektově 1 a 2 jsou kompatibilní, proto se změny a novinky z Projektově 2 často zrcadlí i do Projektově 1.
Projektově je partnerem IPMA Slovakia
8. 4. 2024
IPMA Slovakia připravuje vydání originální knížky o projektovém řízení. V ní se dozvíte osobní tipy a triky přímo od zkušených projektových manažerů z praxe.
Drobné nejasnosti při provozu rodinné firmy mohou vytvořit problémy, které se nosí i domů.
6. 3. 2024
Nesrovnalosti vznikají i ve firmách, kde všem pracovníkům velmi záleží na osudu společnosti. Často může drobný informační šum znamenat výsledný problém významných rozměrů. A pokud jste rodinná firma? Pak si často takové problémy a jejich řešení odnášíte domů! Pomohlo Projektově takovým patáliím zabránit v rodinné firmě se silným příběhem, NEKTON – Vrňata, s.r.o.?
Recept na úspěšný projekt! Zaručené tipy a triky na úspěch Vašeho projektu
5. 2. 2024
Přinášíme hlavní ingredience nášho projektového receptu. Dále doplnujte dle vlastního uvážení. Kombinujte míchejte až projekt přivedete k dokonale úspěšnému projektu.
Cyklus řízení projektu
10. 1. 2024
Projekt prochází různými procesy. Proto aby byl projekt úspěšný musíme ho důkladně naplánovat. Jaké procesy obsahuje projekt ?
Harmonogram projektu jednoduše
12. 12. 2023
V aplikaci Projektově si svoje úkoly zadáte snadno třeba za pomocí myšlenkové mapy, kde budete svoje úlohy jednoduše větvit a rozdělovat, ale jak co nejjednodušší cestou naplánovat harmonogram projektu? K tomu se Vám bude hodit Ganttův diagram.
Snížit riziko chyb na minimum je zásadní a u stavebních prací a velkých výstaveb to platí dvojnásob!
7. 11. 2023
Přehled, který může znamenat miliony! Snížit riziko chyb na minimum je zásadní. U stavebních prací a velkých výstaveb to platí dvojnásob! To si uvědomují i ve společnosti BELEFI.eu s.r.o.
Jak připravit harmonogram projektu?
3. 11. 2023
Příprava harmonogramu projektu je důležitým krokem při plánování a správě projektů. Harmonogram pomáhá koordinovat časové odhady, zdroje a aktivity projektu, a umožňuje sledovat pokrok a dodržování časových termínů
Případovka Magna Exteriors
19. 10. 2023
Když úkoly přibývají a outlookové tabulky už nestačí, aneb jak si pomoct s Projektově i jen v části firmy
Nová generace Ganttova diagramu
3. 3. 2023
Během celého roku 2022 jsme s vybranými klienty ladili novou verzi Ganttova diagramu. Ta je nyní plošně dostupná všem.
Header Projektově
Vyzkoušejte Projektově na 14 dní zdarma
Není třeba instalace. Na e-mail Vám systém obratem zašle login a heslo.