Perfektní přehled v úkolech, co vy na to?

Projektově je českou aplikací pro rychlé zadávání úkolů a pečlivé plánování projektů. Na první pohled je vidět, kdo na čem pracuje a kolik úkolů je po termínu. Vždy vše aktuální a online, dostupné odkudkoliv.

Začněte s úklidem v úkolech s Projektově.

Milan Jindáček, jednatel společnosti SmartGIS s.r.o.
„Máme pořádek v úkolech – přesně víme, kdo kdy co udělá. Týmovou práci podporují i nástroje pro komunikaci kolegů v rámci projektu prostřednictvím emailů a komentářů.“
Milan Jindáček / jednatel společnosti SmartGIS s.r.o.
Vidím, kdo na čem pracuje
Vidím kdo na čem pracuje
Každý úkol má svého řešitele, termín a průběh. V detailu úkolu nebo ve výpisu všech úkolů tak vždy vidíte, jak si váš tým stojí a kde je třeba napnout zrak.
Změny v reálném čase
Změny v reálném čase
Změníte-li vy, či lídr týmu termín, všichni se to dozví. Aplikace tak pomáhá pracovat dle priorit, nebo i motivovat v případě počtu splněných úkolů.
Dříč nebo natahovač?
Menu úkolů - mobilní zobrazení
Získejte data, které jsou k vedení firmy/projektu nutná. Ve výpisech, detailech úkolu i pokročilých reportech se dozvíte, jak který člen týmu pracuje, jak se mu daří nebo zda byste se za ním neměl vydat a zjistit, proč má tolik úkolů po termínu.
Tip:
Přehled mají také kolegové. Hned po přihlášení vidí stránku Můj den se svými úkoly.

Zkuste to

Získejte přístup na 14 dní zcela zdarma

https://
.projektove.cz
Maximálně 1x měsíčně zasíláme novinky z Projektově a projektového řízení.

Projektově hlídá úkoly a pomáhá kolegům k jejich plnění.

Bez kreditky
Plnohodnotná verze
S českou podporou
Začněte používat jednoduchou a českou aplikaci pro řízení projektů a delegování úkolů.
  • Jednoduché úkolování
  • Chytré řízení projektů
  • Snadné delegování
  • Moderní design
  • Více než 3000 uživatelů

Proč Projektově používají lídři těchto firem

Jiří Kratochvíl, DIGITAAL
„Projektově používám ve firmě snad více než 5, 6 let a jsem spokojen. Prostředí je velmi intuitivní, snad jej naučím i kolegy a díky tomuto nástroji jsme schopni zvládat extrémní objem práce na tak malý tým, jakým DIGITAAL.CZ je.

Vše jasně vidíme, vidíme, kdo co řeší a nebo naopak neřeší. Co se mi velmi líbí je možnost vytváření procesních šablon, kdy si každý proces umíme zanalyzovat a vytvořit jednotnou strukturu úkolů, takže všichni pak zadání úkolu a jeho rozsah chápeme stejně. Co je ale asi nejlepší je okamžitá zpětná vazba od podpory Projektově a rychlá implementace našich připomínek.“
Jiří Kratochvíl / DIGITAAL
Pavel Pulec MBA, prezident CZECH - TANZANIA DEVELOPMENT CHAMBER OF COMMERCE
„Kdykoli svoláte poradu, máte po pár vteřinách absolutní přehled o jejich činnosti a podklady k projektům a zakázkám.“
Pavel Pulec MBA / prezident CZECH - TANZANIA DEVELOPMENT CHAMBER OF COMMERCE
Eduard Matějka, PLAČEK PREMIUM, s.r.o.
„Prácu bez projektového si už neviem predstaviť, zjednodušuje mi prehlaď v projektoch a môžem sa k starším projektom vrátiť hoci-kedy.“
Eduard Matějka / PLAČEK PREMIUM, s.r.o.
Ing. Ondřej Beneš, Head of Industrial Engineering department, ZPS-FRÉZOVACÍ NÁSTROJE a.s.
„Výborný systém pro řízení úkolů, delgování a vyhodnocování i větších projektů. Velkou výhodou je intuitivní ovládání a velmi jednoduše pojatý grafický styl, který přispívá k přehlednosti celého systému.“
Ing. Ondřej Beneš / Head of Industrial Engineering department, ZPS-FRÉZOVACÍ NÁSTROJE a.s.
Ing. Alexander Farkaš, IT manager společnosti HSF, s.r.o.
„Zlepšila sa výmena informácií - o stave úloh a ich plnení či zdržaní. Máme menej mítingov a skrátili sa časy strávené na mítingoch.“
Ing. Alexander Farkaš / IT manager společnosti HSF, s.r.o.

Česká aplikace na úkoly

Určitě se Vám někdy stalo, že jste se i sami ztratili ve svých poznámkách k práci, úkolům a projektům, chápeme to je to normální když má člověk rozepsanou praci na více papírech, stránkách či v různých aplikacích. Proto jste možná i sami začali hledat nástroj který by Vám vše usnadnil a měli jste vše na jednom místě.

Projektově je českou aplikací pro úkoly. Ta tvoří systém pro správu úkolů, ve kterém se nic neztratí. Získáte plnou kontrolu nad zadanými úkoly a dohledem nad jejich plnění.

Vidím, kdo na čem pracuje

Stalo se Vám někdy, že jste rozdali úkoly na poradě pro více zaměstnanců, ale sami jste zapomněli si vše podrobně napsat? Nebo máte úkoly zapsány, ale kdo ví kde?

Známe pak ty klasické výmluvy “šéfe, já jsem to od vás nedostal”, “ šéfe, mně se e-mail od vás vypařil”. Za ta léta, jste určite slyšeli nespočetné množstvé různych výmluv.

Ale jak se říká každý problém má své řešení. V aplikaci procházíte jednotlivé projekty a úkoly, nebo projekt “porady” a vše je na jednom místě. Každý úkol má svého řešitele, termín a průběh. Na jeden klik vidíte v aplikaci report úkolů včetně informace zda je úkol hotov či ne. Po kliknutí na úkol pak v detailu vidíte celý jeho průběh. Snadno uvidíte jak si váš tým stojí a čemu je potřeba věnovat pozornost.

Změny v reálném čase

Změníte-li vy, nebo manažer projektu termín, všichni zapojení se to dozví. Stačí zadat úkol a řešiteli systém automaticky pošle notifikaci o přidělení nového úkolu. Jakmile kolega úkol označí jako vyřešení, vy se o tom také notifikací hned dozvíte. Nebo si v aplikaci otevřete přehled vyřešených úkolů a buď je potvrdíte, nebo vrátíte k řešení.

S Projektově odpadají tabulkové seznamy úkolů, které mohou mít více verzí nebo jsou neaktuální. Úkoly máte v Projektově jen jedny, uložené na serveru. Jejich termíny a řešitelé jsou vždy aktuální. Pokud někdo provede změnu, automaticky ji vidí všichni. Před poradou není nutné se kolegů doptávat na aktuální stav, stačí otevřít aplikaci a podívat se.

Pojďme to probrat
Zamluvte si konzultaci zdarma a prozkoumejme, jak a zda by Vám Projektově mohlo pomoct.
Rezervovat online meeting
Header Projektově