Jak na úkoly? I v našem týmu moc dobře víme jak rychle se dokáží množit a jak důležité je udržet si v nich pořádek.

S Projektově.CZ stačí kliknout na konkrétní projekt a ihned uvidíte všechny úkoly jemu podřízené. Výpis úkolů samozřejmě obsahuje všechny důležité informace jako řešitele, termín a stav úkolu, přičemž v urgentních případech oceníte především prioritu úkolu. Prioritní a zpožděné úkoly se totiž řadí vždy jako první, tudíž nejdůležitější.

Výpis úkolů v projektu

Jednou z hlavních předností je, že informace zobrazeny ve výpisu úkolů lze okamžitě měnit. V momentě tak můžete změnit řešitele, termín či prioritu a to vše bez zbytečného otevírání daného úkolu. Přímo ve výpise úkolů pak můžete jedním kliknutím vytvářet další, jen s pomocí malého + pod již existujícími úkoly. Tyto úkoly se tímto automaticky zařadí pod správný projekt, kde již zůstanou.

Neposlední výhodou je, že všechny úkoly plánované na aktuální den se automaticky zobrazí na Mé stránce. Při každém přihlášení tak máte absolutní přehled o tom, které úkoly Vás ten den ještě čekají.

S Projektově.CZ vše jednoduše a rychle. Stačí jen vybrat projekt a přidat úkol ve vteřině.

Záložky

Projektově.CZ s.r.o. je ostravská společnost, která dlouhodobě spolupracuje s univerzitou Vysoká škola báňská v Ostravě. Ve spolupráci s odborníky na projektové řízení, ať už z akademických řad nebo od partnerských firem, poskytuje nástroj pro přehledné řízení firmy, projektů a úkolů.