Jak mít každý projekt pod kontrolou

Zodpovědnost za zadané úkoly, za jejich včasné plnění a za tým lidí, který je má plnit. Noční můra každého, kdo spolupracoval na jakémkoliv projektu. Našim cílem je zjednodušit Vám tuto práci a s pomocí Projektově.CZ Vám umožnit neustálý a jasný přehled o celém projektu. Jak? Odpověď je jednoduchá, myšlenková mapa.

Zapomeňte na otravné seznamy úkolů či nepřehledné Ganttovy diagramy. Jedním pohledem na myšlenkovou mapu získáte okamžitý přehled o tom, kde přesně projekt je a jak daleko má k dokončení. V momentě budete vědět které kroky/úkoly jsou již kompletně hotovy, na kterých se pracuje a které ještě ani nezapočaly.

Jak na to?

Jednoduše si na samém začátku projekt připravte, rozdělte si ho na úkoly a ty zase na menší úkoly. Až budete mít každý krok/úkol, který je potřebný pro dosažení Vašeho cíle, zadán v projektu, naprosto stačí daný projekt otevřít a na šedé liště vlevo najít ikonu Myšlenková Mapa.

Po kliknutí na ikonu se Váš projekt a všechny související úkoly okamžitě promění v myšlenkovou mapu.

Barevně odlišené

Na myšlenkové mapě poté můžete vidět jednotlivé úkoly i podúkoly graficky znázorněny jako barevné bubliny. Hotové a uzavřené úkoly uvidíte zeleně, zpožděné žlutě, rozpracované oranžově a ty na kterých se ještě nepracovalo bez barvy. K vytvořeným úkolům můžete v průběhu projektu přidávat další a další přímo přes myšlenkovou mapu, kliknutím na malé + vedle každé bubliny.

Každý krok/úkol lze přímo z myšlenkové mapy také otevřít a to jedním kliknutím a každý jednotlivý úkol poté přiřadit, dát mu termín a dále delegovat těm správným lidem. Řekněte bylo řízení projektu někdy jednodušší? Řiďte své projekty přes myšlenkovou mapu a dejte nám vědět jak Vám to jde.