Zapojením se do našeho affiliate programu získáte odkaz, který můžete libovolě sdílet. Jako partner získáte 30% provizi z každé platby vámi přivedeného zákazníka po dobu jednoho roku.

Provize ve výši 30 %

Po dobu 12 měsíců (pro každého klienta zvlášť) je na Váš účet vždy při fakturaci klienta připsána provize.

Poskytneme vám podklady

Každému partnerovi zasíláme unikátní odkaz pro sdílení a několik grafických bannerů. Dle domluvy rádi vytvoříme a zašleme i doplňující grafiku a podklady.

Platnost cookie 30 dní

Stačí aby návštěvník přes Váš odkaz přišel jedenkrát a pak kdykoliv během následujících 30ti dní provedl objednávku zkušební verze zdarma. Po jejím povýšení na plnou automaticky připisujeme provizi.

Nejčastější otázky

Kontaktujte nás na podpora@projektove.cz, aktuální seznam vám obratem zašleme. Spolupracujeme s portálem www.provizne.cz, v průběhu roku 2016 získáte přístup do klientského portálu, ve kterém uvidíte seznam klientů, podklady a provize online.

Provize je připisována vždy při fakturaci služby a to 1. den v měsíci.

Projektově.CZ je možné nejprve na 30dní vyzkoušet zdarma. Následně klient volí jeden z tarifů služby, dle fakturace (měsíční, kvartální, roční) je služba fakturována a podle fakturace připsána provize.

Pokud klient objedná tarif Start s měsíční fakturací, je na Váš účet po následujících 12 měsíců vždy první den v měsíci připsána provize 297 Kč.
Při objednávní tarifu Standard s kvartální fakturací, je na váš účet připsána 4x částka 1791 Kč.

Projektově.CZ je nástroj pro přehledné řízení firmy, projektů a úkolů. Používají jej jednotlivci pro řízení vlastních projektů, firmy do 12ti zaměstnanců, které jsou v častém kontaktu se zákazníky ale i města, nemocnice či akciové společnosti pro řízení náročných projektů a koordinaci vyšších desítek zapojených členů v projektu.

Největší přínos má Projektově.CZ u reklamních agentur, které oceňují snadné sdílení úkolů, souborů a komunikace s jednotlivými zákazníky, evidenci strávených časů i hlídání rozpočtů.

Běžně je Projektově.CZ používáno namísto zápisů z porad, kdy se na poradě rovnou zadávají úkoly a pro řízení menších projektů přes myšlenkovou mapu úkolů.

Mezi spokojené klienty se nám řadí společnosti, u kterých bychom využití našeho programu ani nečekali. Proto vždy radíme, ať klient nejprve vyzkouší Projektově.CZ na 14 dní zdarma a sami hned uvidí.

Každá firma využívající Projektově.CZ ať už ve zkušební nebo v plné verzi má neomezený přístup k live-chat podpoře rovnou v aplikaci. V rámci ní klientům pomáháme například vytvořit šablonu projektů nebo s resetem a nastavením přihlašovacího jména a hesla.
Jakmile získáte 1000 Kč a více, stačí když kontaktujete naši podporu a my vám peníze vyplatíme prostřednictvím bankovního převodu.