Zapojením do našeho provizního systému získáte silného partnera, který bude za vámi stát a podporovat vás.

Máme společný cil

Vy získáte přidanou hodnotu k vašemu podnikání a ostatní díky Vám úspěšné projekty.

Vzájemná spolupráce je pro nás klíčová

Kromě 15 % provize po dobu trvání smlouvy získáte také podporu propagace vaší firmy.

Jdeme do toho naplno!

Odevzdáním affiliate kódu to u nás nekončí. Poskytneme vám všechny potřebné materiály pro dosáhnutí vašich cílů.

Nejčastější otázky

Po registraci získáte přístup do našeho systému, ve kterém neleznete statistiky a spoustu podpůrných podkladů.

Provize je připisována vždy po uhrazení služby zákazníkem.

Projektově.CZ je možné nejprve na 14dní vyzkoušet zdarma. Následně klient volí jeden z tarifů služby, dle fakturace (měsíční, kvartální, roční) je služba fakturována a následně připsána provize.

Projektově.CZ je nástroj pro přehledné řízení firmy, projektů a úkolů. Používají jej jednotlivci pro řízení vlastních projektů, firmy do 12ti zaměstnanců, které jsou v častém kontaktu se zákazníky ale i města, nemocnice či akciové společnosti pro řízení náročných projektů a koordinaci vyšších desítek zapojených členů v projektu.

Největší přínos má Projektově.CZ u reklamních agentur, které oceňují snadné sdílení úkolů, souborů a komunikace s jednotlivými zákazníky, evidenci strávených časů i hlídání rozpočtů.

Běžně je Projektově.CZ používáno namísto zápisů z porad, kdy se na poradě rovnou zadávají úkoly a pro řízení menších projektů přes myšlenkovou mapu úkolů.

Mezi spokojené klienty se nám řadí společnosti, u kterých bychom využití našeho programu ani nečekali. Proto vždy radíme, ať klient nejprve vyzkouší Projektově.CZ na 14 dní zdarma a sami hned uvidí.

Každá firma využívající Projektově.CZ ať už ve zkušební nebo v plné verzi má neomezený přístup k live-chat podpoře rovnou v aplikaci. V rámci ní klientům pomáháme například vytvořit šablonu projektů nebo s resetem a nastavením přihlašovacího jména a hesla.
Jakmile získáte 1000 Kč a více, stačí když kontaktujete naši podporu a my vám peníze vyplatíme prostřednictvím bankovního převodu.