Jak mít každý projekt pod kontrolou

Každý projektový manažer to dobře zná. Velký klient, velký projekt, spousta úkolů a Vaše zodpovědnost. Udržovat Váš tým stále informovaný, neztratit přehled kterému z kolegů jste dal jakou práci a být neustále o krok napřed. A přitom všem si být jistý, že se na nic nemůže zapomenout a každý termín je bezpečně ohlídán přičemž nemůže být zmeškán bez Vašeho vědomí. A toto vše můžete mít i Vy! A to na pouze na několik kliknutí v Projektově.CZ.


Prvním krokem je vybrat si / vytvořit si Projekt,
ke kterému je daná práce / Úkol potřeba.

Dále si stačí Úkol vytvořit či vybrat z již existujících Úkolů. Poté zbývá jen označit určeného kolegu jako Řešitele zodpovědného za úkol a dát Úkolu termín. Přesně tyto čtyři jednoduché kroky Vás dělí od možnosti pustit daný Úkol z hlavy, s jistotou že Projektově.CZ vše ohlídá za Vás.

Přejít na výpis projektů

Vy jako manažer jste jediný kdo může měnit termíny úkolů

To zaručuje že pro Vaše členy týmu budou termíny závazné a nebudou je moci měnit. Projektově.CZ se poté postará, aby byl zodpovědný řešitel/kolega v den termínu upozorněn automatickým e-mailem, že má splnit úkol. V situaci kdy úkol není splněn a odevzdán na čas, jste Vy jako manažer automaticky informováni hned první den poté. A to jak v ranním sumarizačním e-mailu, tak přímo v Projektově.CZ, kde se Vám úkol zařadí pod Delegované úkoly ve zpoždění. Každý další den budete Vy i řešitel automaticky informován o zpožděném úkolu, dokud nebude vyřešen a uzavřen.

Díky volitelnému rozšíření můžete také využít funkci Přidat připomenutí, s její pomocí necháte systém připomenout řešiteli/kolegovi úkol klidně i čtyřikrát a to kdykoliv před daným termínem. Buď se Vám úkoly vrací jako vyřešené nebo jste okamžitě informováni o nesplnění.

Jednodušeji už by to nešlo. Nevěříte? Zkuste to s námi a nechte Projektově.CZ delegovat a hlídat za Vás úkoly. S námi to jde lépe, klikněte a uvidíte

Záložky

Projektově.CZ s.r.o. je ostravská společnost, která dlouhodobě spolupracuje s univerzitou Vysoká škola báňská v Ostravě. Ve spolupráci s odborníky na projektové řízení, ať už z akademických řad nebo od partnerských firem, poskytuje nástroj pro přehledné řízení firmy, projektů a úkolů.