Chcete pustit úkoly z hlavy? Delegujte práci tak jako my.

Jak mít každý projekt pod kontrolou

Každý projektový manažer to dobře zná. Velký klient, velký projekt, spousta úkolů a Vaše zodpovědnost. Udržovat Váš tým stále informovaný, neztratit přehled kterému z kolegů jste dal jakou práci a být neustále o krok napřed. A přitom všem si být jistý, že se na nic nemůže zapomenout a každý termín je bezpečně ohlídán přičemž nemůže být zmeškán bez Vašeho vědomí. A toto vše můžete mít i Vy! A to na pouze na několik kliknutí v Projektově.

Jak na delegování úkolů

Prvním krokem je vybrat si / vytvořit si Projekt, ke kterému je daná práce / Úkol potřeba.

Dále si stačí Úkol vytvořit či vybrat z již existujících Úkolů. Poté zbývá jen označit určeného kolegu jako Řešitele zodpovědného za úkol a dát Úkolu termín. Přesně tyto čtyři jednoduché kroky Vás dělí od možnosti pustit daný Úkol z hlavy, s jistotou že Projektově vše ohlídá za Vás.

Vy jako manažer jste jediný kdo může měnit termíny úkolů

To zaručuje že pro Vaše členy týmu budou termíny závazné a nebudou je moci měnit. Projektově se poté postará, aby byl zodpovědný řešitel/kolega v den termínu upozorněn automatickým e-mailem, že má splnit úkol. V situaci kdy úkol není splněn a odevzdán na čas, jste Vy jako manažer automaticky informováni hned první den poté. A to jak v ranním sumarizačním e-mailu, tak přímo v Projektově, kde se Vám úkol zařadí pod Delegované úkoly ve zpoždění. Každý další den budete Vy i řešitel automaticky informován o zpožděném úkolu, dokud nebude vyřešen a uzavřen. Díky volitelnému rozšíření můžete také využít funkci Přidat připomenutí, s její pomocí necháte systém připomenout řešiteli/kolegovi úkol klidně i čtyřikrát a to kdykoliv před daným termínem. Buď se Vám úkoly vrací jako vyřešené nebo jste okamžitě informováni o nesplnění. Jednodušeji už by to nešlo. Nevěříte? Zkuste to s námi a nechte Projektově delegovat a hlídat za Vás úkoly. S námi to jde lépe, klikněte a uvidíte

Vyzkoušejte na 14 dní zdarma a bez instalace
Jdu do toho
Header Projektově