Také nemáte rádi, když Vás programy zdržují od práce? S Projektově.CZ nyní můžete nově pracovat přímo přes email - rovnou z Outlooku či z kteréhokoli jiného emailového klienta.

Když kolega okomentuje úkol, automaticky dostanete okamžitě upozornění s jeho komentářem na email a Vám postačí na tento e-mail jednoduše odpovědět. Není nutné žádné otevírání programu, přihlašování nebo hledání konkrétního úkolu. Váš komentář se odešle kolegovi a automaticky je připojen ke správnému projektu a ke správnému úkolu. Případné přílohy se také archivují k úkolu a do zároveň projektové dokumentace.

Při řešení projektu komunikujete přes email tak, jak jste zvyklí - Projektově.CZ se stará o archivaci dokumentace a komplexní historie komunikace.

Komentáře

Záložky

Projektově.CZ s.r.o. je ostravská společnost, která dlouhodobě spolupracuje s univerzitou Vysoká škola báňská v Ostravě. Ve spolupráci s odborníky na projektové řízení, ať už z akademických řad nebo od partnerských firem, poskytuje nástroj pro přehledné řízení firmy, projektů a úkolů.