Používejte Projektově naplno a pracujte s Inboxem, jako my. A jelikož každý nový profil na Projektově.CZ již Inbox obsahuje, stačí jej jen aktivovat a jednoduše odeslat e-mail.

Projekt "Inbox - k roztřízení" je automaticky vytvořen s každým novým profilem v Projektově a slouží zejména k rychlému vytváření čí zasílání úkolů, jež mohou být později řádně roztřízeny a zařazeny. Představme si Inbox jako vstupní schránku v Projektově.

Přeposláním e-mailu do Projektově vytvoříte úkol

Buď můžete Inbox využít pro rychlé vytvoření úkolu tím, že si zadáte poznámku nebo můžete jednoduše jakýkoliv e-mail, svůj či od klienta, přeposlat na specifickou e-mailovou adresu ("jméno firmy"@app.projektove.cz) a v Inboxu se automaticky vytvoří úkol s e-mailem v příloze. K takto vytvořenému úkolu se můžete vždy později vrátit a přiřadit je k odpovídajícímu projektu, přidat termín či řešitele. Každý Váš e-mail je díky této funkci potenciální úkol, který pouhým přeposláním zařadíte do systému a od té chvíle snadno kontrolujete a delegujete.

Doufáme, že tato funkce bude přínosná pro Vás stejně, jako pro nás. A pokud chcete s využitím Inboxu pomoci, neváhejte nás prosím kontaktovat.

Komentáře

Záložky

Projektově.CZ s.r.o. je ostravská společnost, která dlouhodobě spolupracuje s univerzitou Vysoká škola báňská v Ostravě. Ve spolupráci s odborníky na projektové řízení, ať už z akademických řad nebo od partnerských firem, poskytuje nástroj pro přehledné řízení firmy, projektů a úkolů.