Projektové řízení firmy je jedním z nejsložitějších úkolů jednotlivých společností, a proto je toto téma stále diskutované a vznikají různé taktiky či aplikace pro jejich usnadnění. I my se snažíme držet krok s dobou a vycházet vstříc současným nárokům uživatelů. Z tohoto důvodu jsme se stali partnerem a spolupořadatelem konference Quo Vadis PM pořádané Společností pro projektové řízení, která je členskou národní organizací mezinárodní společnosti IPMA (International Project Management Association).

Konference se uskuteční 23. - 24. 10. 2013 ve Žďáru nad Sázavou. Letošní ročník bude opět plný zajímavých příspěvků, jež se budou věnovat tématu „Problémy na projektech a jejich zdolávání“. Příspěvky jsou považovány za jakousi vstupní bránu pro rozvinutí diskuze, v níž si účastníci budou moci vyměnit své názory a zkušenosti. V případě, že jste se s nějakým problémem již setkali či se je chcete naučit řešit do budoucna, jste srdečně zváni.

Shrnutí ročníku: http://cspr.cz/quovadispm/?page_id=17

Komentáře

Záložky

Projektově.CZ s.r.o. je ostravská společnost, která dlouhodobě spolupracuje s univerzitou Vysoká škola báňská v Ostravě. Ve spolupráci s odborníky na projektové řízení, ať už z akademických řad nebo od partnerských firem, poskytuje nástroj pro přehledné řízení firmy, projektů a úkolů.