Staze 2016 pro studenty

Studuješ IT a rád bys šel ve webových technologiích do hloubky? Chceš ovládnout čistý Javascript ES6/7? Střílet komponenty v Reactu od Facebooku? Využívat Flux architekturu? Pomáhat vytvářet rychlá API, ať už v Ruby on Rails nebo experimentovat s Elixirem?

Nebo preferuješ vývoj mobilní aplikace napsané v React Native?


Pro bakaláře VŠB-TU Ostrava

Nově pro období 2016/2017 nabízíme studentům FEI VŠB-TU Ostrava možnost bakalářské stáže či brigády v naší společnosti.

Práce u nás ale není žádný med. V produkčním nasazení Projektově.CZ využívají stovky firem se svými zaměstnanci pro každodenní práci. Proto tě čeká code-review, pull requesty a práce na automatizovaném testování, analýza a diskuze úprav a všechny další "drobnosti", které k vývoji software, poskytovaného jako služba, patří.

Pokud jsme tě stále neodradili, tak dostaneš k dispozici naše zázemí a zkušenosti. Vedoucí programátor pracoval přes 5 let ve společnosti Seznam.cz na seniorní pozici a dostal bys velký kus jeho pozornosti. Neděláme zakázkový vývoj, pracujeme pouze na vlastním produktu, službě, kterou neustále vylepšujeme, dbáme na kvalitu.

Možná taky tušíš, že tohle by mohl být začátek dlouhodobé spolupráce.


Jak se přihlásit?

  1. kontaktuj nás na info@projektove.cz a napiš něco málo o sobě a svých dosavadních zkušenostech
  2. dostaneš malý úkol na začátek
  3. poté se potkáme u nás a při troše štěstí se pak individuálně domluvíme na dalším postupu

Komentáře

Záložky

Projektově.CZ s.r.o. je ostravská společnost, která dlouhodobě spolupracuje s univerzitou Vysoká škola báňská v Ostravě. Ve spolupráci s odborníky na projektové řízení, ať už z akademických řad nebo od partnerských firem, poskytuje nástroj pro přehledné řízení firmy, projektů a úkolů.