Také byste si přáli mít hlídacího psa, který vždy a včas připomene Vaše úkoly? My jednoho ode dneška máme.

Přidáváme funkci, která dlouho chyběla - připomenutí úkolů. Pokud řídíte projekt s množstvím úkolů rozprostřených ve velkém časovém období, jistě uvítáte možnost nastavit si připomenutí. Ke každému úkolu, činnosti či položce je možné připnout upomínku, díky které bude s Vámi zvoleným předstihem (v konkrétní den ráno) zasláno automatické emailové připomenutí do vaší emailové schránky.

Ráno ve své schránce naleznete email se souhrnem úkolů, které končí dnešní den. Díky tomu, že se jedná o souhrnný e-mail, není Vaše schránka zaplavena obrovským množstvím zpráv.

Jak přidat emailové připomenutí k úkolu?

1) Ke každému úkolu je možné přidat až 3 zvláštní upozornění a nechat se navíc upozornit například 1 měsíc a 1 týden před konečným termínem úkolu.

Přidání připomenutí k úkolu

2) Ráno ve své emailové schránce naleznete souhrnný email s výpisem úkolů, které končí dnešní den a připomenutí a výpis zpožděných úkolů.

Souhrn dnešních úkolů

Komentáře

Záložky

Projektově.CZ s.r.o. je ostravská společnost, která dlouhodobě spolupracuje s univerzitou Vysoká škola báňská v Ostravě. Ve spolupráci s odborníky na projektové řízení, ať už z akademických řad nebo od partnerských firem, poskytuje nástroj pro přehledné řízení firmy, projektů a úkolů.