konference Bigthinking Business Inspiration

Jsme partnerem druhého ročníku Ostravské konference Bigthinking Business Inspiration. V tomto roce s podtitulem Český sen. 4 hrdinové české podnikatelské scény budou 28. 2. 2015 v prostorách Podnikatelského inkubátoru VŠB-TU Ostrava prezentovat příběhy svých firem.

Zatímco BBI13 bylo o cestě samotného majitele k úspěchu v podnikání, BBI15 představí pohled na business celé firmy či projektu a na to, jaké to je vyjednávat o podmínkách investice, jak investor ovlivní podnikání a jak se změní pohled na samotné podnikání pod vlivem zahraničních peněz a myšlení.Nechte se také inspirovat. A po konferenci vykročte k realizaci. K VIP vstupence získáte službu Projektově.CZ pro naplánování svého projektu na 3 měsíce zdarma. Registrace zde: http://bbi.Bigthinking.cz

Komentáře

Záložky

Projektově.CZ s.r.o. je ostravská společnost, která dlouhodobě spolupracuje s univerzitou Vysoká škola báňská v Ostravě. Ve spolupráci s odborníky na projektové řízení, ať už z akademických řad nebo od partnerských firem, poskytuje nástroj pro přehledné řízení firmy, projektů a úkolů.