NápovědaÚkoly
Jak přesunout úkol?

Jak přesunout úkol?

Zařadili jste svůj úkol pod jiný projekt, než jste původně plánovali? Úkol nebo případně pod-úkol můžete, kdykoliv na pár kliknutí přesunout.

Postup přesunutí úkolu:

  1. Otevřete si kartu úkolu.

  2. Na kartě úkolu vpravo klikněte na projekt, vyberte nový projekt pod který má být úkol zařazen. Změna zařazení projekt

  3. V případě, že jste pod-úkol zařadili pod špatný úkol vpravo klikněte na nadúkol a vyberte nový nad-úkol pod který má být úkol zařazen. Změna zařazení podúkol

Zařadili jste úkol do špatného projektu? V pravé části na kartě úkolu přes roletku Projekt můžete vybrat správný. A následně ještě zařadit pod konkrétní úkol.

Jaký je rozdíl mezi úkolem a pod-úkolem?

V Projektově rozlišujeme úkoly a pod-úkoly. Každý projekt se skládá z několika hlavních úkolů, typicky pojmenovaných dle etap nebo hlavních fází projektu. Pod-úkoly využíváme při věším množství úkolů v projektu na větvení - rozdělování úkolů na menší části.

Pokud řešíte větší projekt, je dobré si jej rozložit na menší části. Například přes mapu úkolů v projektu. Pro každou etapu projektu zakládáte hlavní úkol, ten pak dělíte na menší části, pod-úkoly.

Mapa úkolu

Mapa úkolů je vhodná v prvním kroku při plánování nového projektu. Za pomocí mapy úkolů můžete svoje úkolu jednoduše větvit a rozdělit na menší a menší  pod-úkoly.

Silvia Urdová
Header Projektově
Vyzkoušejte Projektově na 14 dní zdarma
Není třeba instalace. Na e-mail Vám systém obratem zašle login a heslo.