NápovědaJak začít
Kontrola a aktualizace projektu

Kontrola a aktualizace projektu

V Projektově máte veškeré realizované projekty s jejich úkoly, soubory a dalšími náležitostmi. Není více verzí souborů, je jedna aplikace a v ní je vše aktuální. Kdykoliv se můžete po přihlášení podávat na aktuální stav projektů a úkolů.

  1. Začněte nejprve kliknutím v horním menu na záložku Projekty,
  2. nyní vyberte konkrétní projekt, který si přejete zkontrolovat
  3. zobrazí se vám rovnou výpis aktuální výpis úkolů.

Seznam úkolů a pod-úkolů v projektu

Další pohledy na projekt

Volitelně v levém menu můžete pokračovat přepnutím na pohled na projekt přes Myšlenkovou mapu, Ganttův diagram nebo zkontrolovat zapsané časy nebo rozpočet projektu.

Report více projektů najednou

Standardním pohledem je report všech zakázek, nebo všech realizovaných projektů. Postupujete stejně jako při výběru jednoho projektu, ale namísto rozkliknutí konkrétního koncového projektu klikněte na nadřazený projekt. Nejčastěji se jedná nejvýše položený projekt pojmenovaný "Zakázky", "Zákazníci" nebo "Interní projekty".

Například kliknutím na hlavní projekt Zakázky zobrazíte report všech probíhajících zakázek. Sami si vyberete zda chcete vidět výpis úkolů, Ganttův diagram nebo velkou myšlenkovou mapu.

A nyní výpis úkolů můžete například seskupit dle Projektu a vyfiltrovat jen na úkoly z tohoto měsíce.

Report projektů

Nebo se přepnout na Ganttův diagram a díky filtru si nechat zobrazit jen aktuálně probíhající úkoly.

Aktualizace projektu

Ať už máte zobrazen jeden projekt, nebo více projektů najednou, kterýkoliv úkolů můžete rovnou změnit. Buď přímo z výpisu úkolů, nebo úkol rozkliknout na jeho kartu a zde jej změnit a okomentovat.

Například při kontrole projektů a úkolů během porady procházíte jednotlivé vyřešené úkoly v projektu. Pokud jsou správně hotovy, uzavíráte a nebo upravujete termín, přidáváte úkoly nové. Na konci porady jsou jasně rozdané úkoly a každý po přihlášení do Projektově vidí svůj seznam úkolů.

Zdeněk Solnický
Header Projektově
Vyzkoušejte Projektově na 14 dní zdarma
Není třeba instalace. Na e-mail Vám systém obratem zašle login a heslo.