NápovědaJak začít
Práce s úkoly

Práce s úkoly

Po rozkliknutí projektu vidíte výpis jeho úkolů. Je to tabulka podobná té v Excelu. Co řádek to úkol, ve sloupcích je vidět priorita úkolu, řešitel úkolu, jeho termín a plnění úkolu.

Úprava v tabulce

Přímo v tabulce můžete do sloupečku kliknout a aktualizovat termín nebo změnit řešitele. Změny se okamžitě projeví, novému řešiteli bude zaslána notifikace o tom, že dostal úkol.

Konkrétnímu úkolu můžete změnit stav na "řeší se", "čeká se - u nás" nebo na "vyřešeno".

Označit úkol jako vyřešený v tabulce

Úprava přes kartu úkolu

Kliknutím na název úkolu jej rozkliknete na jeho kartu. Zde můžete doplnit podrobnosti v popisu úkolu, nahrát soubory a také změnit začátek, termín nebo řešitele, aktualizovat stav. Karta nabízí detailní pohled na úkol.

Úpravy na kartě úkolu

Komentáře k úkolu propojené s e-mailem

Navíc zde můžete úkol také okomentovat. Komentář je zaslán řešiteli a sledujícím na e-mail. Jedná se o normální e-mail, na který je možné přímo z Outlooku, Gmailu, Androidu nebo iPhonu odpovědět. Odpověď je zaslána kolegům, kteří daný úkol sledují a automaticky připojena k úkolu. Tak, abyste kdykoliv mohli otevřít projekt, úkol a viděli v něm celou historii komunikace.

Komentáře k úkolu

Notifikace posílá aplikace, jedná se o modré e-maily, které v předmětu mají název projektu a úkolu, odesílatel je "Petr přes Projektově". První komentář musí být napsaný v Projektově v úkolu a poté stačí všem na toto e-mailové vlákno odpovídat.

V každém e-mailu je také tlačítko "Otevřít úkol", přes něj můžete úkol upravit a okomentovat v aplikaci.

Soubory z e-mailů jsou také nahrány do úkolu

Do e-mailové odpovědi můžete přes mobil připojit fotku, nebo v Outlooku přidat pdf nebo jiný soubor. Soubor se také automaticky nahraje na kartu úkolu, bude dostupný v projektu.

Zdeněk Solnický
Header Projektově
Vyzkoušejte Projektově na 14 dní zdarma
Není třeba instalace. Na e-mail Vám systém obratem zašle login a heslo.