B2B marketingová a uživatelská podpora

Pojď s námi tvořit další, úplně novou kapitolu firmy.

V Projektově trénujeme zaměstnance, podnikatele a firmy v projektovém řízení. Vyvíjíme nástroj, který jim usnadňuje vedení projektu a zlepšuje kondici firem. Českou aplikaci, kterou používají stovky firem, tisíce uživatelů v Česku a na Slovensku. Od malých po velké korporace. Za chvíli nám bude 10 let a už přes rok tvrdě pracujeme na nové verzi - Projektově 2.0.

Co nás ke změnám vedlo si můžeš přečíst v dopise našeho zakladatele - Zdeňka.

Přichází něco nového a my potřebujeme pomoct to pořádně nakopnout. Připraveno máme, společně s týmem Remembership_ jsme redesignovali celou aplikaci a rebrandovali značku Projektově. Nabízí se tak unikátní příležitost rozjet náš marketing se skvěle připravenými podklady a parťáky. Budeš mít k ruce profesionální designérské studio, které ti dodá podklady. Kouzla a růst naší firmy budou na Tobě.

Jak bude vypadat tvůj den?

Z 1/4: Je fér říct, že potřebujeme parťáka, který nám pomůže i s podporou našich skvělých zákazníků a uživatelů. Je proto třeba, abys nástroji časem perfektně rozuměl/a. Budeš totiž v kontaktu se zákazníky, pomáhat jim řešit problémy s naší aplikací a aktivně se podílet na vylepšování a rozšiřování nápovědy, ostatně stejně jako naši zakladatelé. Nebudeš na to sám, ale potřebujeme s tím pomoct.
Ze 3/4:
marketing Saas produktu
Je tu spousta marketingových nápadů, které společně vybereme a začneme realizovat. Je zde práce spadající do „hygieny“, například chodí nám automatizovaná zpětná vazba od klientů, skrze kterou píší, že jsou spokojení. Málokdy se však ozveme nazpět pro domluvu reference nebo případové studie. Nedáváme o sobě vědět a to je škoda. Je důležité zmínit, že bez psaní to nepůjde. Prací se neustále prolíná psaní menších či středních článků, e-mailů a postů na sociální sítě. Pozice je tedy vhodná pro začínající copywritery.

Zároveň je Projektově 2.0 připraveno na startovní čáře. Pro úspěšný start je potřeba také spousta podpůrné a marketingové práce, například připravit lidem hezké ukázky, články, nápovědy a později reference a případové studie. K ruce jsou ti senioři, kteří rádi poradí, jak na to, grafik zajistí, aby to vypadalo skvěle a specialista na reklamu pohlídá dosah příspěvků.

Nehledáme seniora, nechceme přepálit start. Upřímně na ostříleného marketingového zabijáka nejsme připravení a možná by se u nás i nudil. Na druhou stranu hledáme parťáka s obrovskou chutí, zájmem o B2B internetový marketing (SaaS produkt), chuť experimentovat, učit se a doručovat výsledky. Nejzajímavější je opravdu naše aktuální situace. Po letech zásadně překopáváme produkt, a ty tak budeš mít šanci být u něčeho nového, přesto v zavedené a stabilní firmě. Pozice to je pro nás opravdu důležitá, byť hledáme někoho, kdo není tak daleko za startovní čárou a budeme mu stačit i my.

Co na tebe čeká?

  • Kancelář v Českých Budějovicích
  • Nástupní plat 30 000 korun hrubého (HPP)
  • 5 týdnů dovolené a 5 sick days
  • Notebook i pro soukromé potřeby
  • Po zkušební době možnost částečné práce z domova

Máš zájem?

Pošli svoje CV na zdenek.solnicky@projektove.cz.

Header Projektově