Vlastnosti projektového řízení

Celý projekt na jednom místě

Nehledejte komunikaci v přijaté poště a soubory v různých složkách na hard-disku počítače. V Projektově je veškerá komunikace svázaná s relevantními úkoly. Včetně souborů. I po půl roce je veškerá komunikace i s přiloženými soubory dostupná po několika kliknutích.

Zadávejte úkoly, ne e-maily

Vytvořením úkolu v Projektově systém automaticky hlídá řešitele i jeho termíny a zároveň odesílá řešiteli informační e-mail o novém úkolu.

Získávejte aktuální informace bez ptaní

Celý systém běží na internetovém serveru v cloudu, takže informace sdílené mezi členy projektového týmu jsou vždy aktuální. Navíc je možné nastavit sebe i jiné uživatele jako sledující úkolů a tím budete o veškerém dění pasivně informováni.

S archívem projektové dokumentace

Soubory připojené k různým úkolům v projektu jsou dostupné na jednom místě tak, aby byly kdykoliv snadno dohledatelné.

Celý projekt na jednom místě

Jasné rozdělení práce

Jednoznačný řešitel úkolu

Každý úkol má přiřazeného jednoho řešitele a jen ten navrací úkol vyřešený autorovi. Na jednom úkolu může samozřejmě pracovat i více členů týmu a skrze sledování úkolu jsou všichni automaticky informováni o změnách.

Pevné termíny

Jen autor úkolu nebo manažer projektu může měnit termíny úkolů. Pro člena týmu jsou termíny závazné, pro jejich změnu je nutné domluvit se s autorem úkolu / projektovým manažerem.

Historie komunikace

V Projektově se komunikuje standardně skrze e-mailové zprávy (bez instalace, z Outlooku, Gmailu či mobilního telefonu). Zprávy s odesílatelem "Jarek přes Projektově" jsou automaticky připojovány ke svým úkolům.Celá komunikace je tak kdykoliv dohledatelná na svém místě a svázaná s daným úkolem.

Jednoznačné rozdělení úkolů v projektu

Zadejte úkol a pusťte jej z hlavy

O splnění jste upozorněni okamžitě

Systém hlídá řešitele i termíny. Při označení úkolu jako splněného, Vám automaticky přichází notifikace e-mailem. Úkol můžete ihned zkontrolovat anebo jej odložit na později. Na konci týdne nebo na další poradě pak můžete úkoly projít a zavřít.

Seznam nesplněných úkolů e-mailem

Při nesplnění úkolů v daném termínu Vám Projektově automaticky odešle jejich seznam a tak máte vždy přehled o tom které úkoly Vám kolegové "dluží". Tyto úkoly můžete rovnou na místě přeplánovat nebo okomentovat.

Na poradách pak uzavírejte vyřešené úkoly a rovnou přidávejte další

Procházejte provedenou práci a k záznamu ze schůzky rovnou zadávejte úkoly nové. V Projektově jsou úkoly přidány během chvilky a je jasně určeno kdo a kdy má který úkol splnit.

Zadejte úkol a pusťte jej z hlavy
Header Projektově
Vyzkoušejte Projektově na 14 dní zdarma
Není třeba instalace. Na e-mail Vám systém obratem zašle login a heslo.