Připravte se na řízení dotačních programů 2015

Projektově.CZ je jednoduchý nástroj pro elegantní projektové řízení. Zejména:

Každý úkol má autora a řešitele. Řešiteli jsou zasílána připomenutí na blížící se termín. Pokud se stane, že úkol není v termínu splněn, je o tom zaslána zpráva autorovi.

Zadaný úkol se vám tak vrátí buď jako vyřešený, nebo s upozorněním, že stále nebyl splněn.
Ve výpise uvidíte co řádek to zákazník: Výpis řízených dotačních projektů A následně po kliknutí na projekt hned vidíte aktuální stav: Výpis úkolů v dotačním projektu Třeba i ve formě myšlenkové mapy: Myšlenková mapa úkolů dotačního projektu
V Projektově můžete úkoly libovolně komentovat a celá diskuze vedená přes e-maily je automatem připojena k úkolu a projektu kam patří. Zprávy pak nemusíte složitě dohledávat, stačí si otevřít úkol.

Do každého projektu můžete k jednotlivým úkolům nahrávat soubory. Ty jsou pak rychle dohledatelné a automaticky zálohované.

Navíc je možné soubory snadno nahrát i přes e-mail. Stačí do zprávy připojit přílohy, které jsou automaticky nahrány a připojeny i k patřičnému úkolu v projektu.

Opakují se vám projekty? Není nic snazšího než si například přes myšlenkovou mapu vytvořit šablonu projektu a tu pak s každým novým zákazníkem kopírovat.

Projektově.CZ můžete hned online (bez instalace) vyzkoušet. Stačí vpravo vyplnit formulář pro získání nezávazné 30ti denní zkušební verze ZDARMA a za chvili již budete pracovat Projektově.

Vyzkoušejte ZDARMA

https:// .projektove.cz
Souhlasím se zasíláním obchodních sdělení