Pro přehledné řízení firmy, projektů a úkolů

Vyzkoušet zdarma

Máte přehled nad úkoly svého týmu?

Víte na čem kolegové pracují a co není hotovo? Služba Projektově.CZ je snadno ovladatelným nástrojem projektového managementu pro řízení firmy, plánování a řízení projektů, zakládání projektů ze šablon a úkolování v rámci běžné provozní agendy.

Celá komunikace na jednom místě

Neradi dohledáváte historii komunikace v e-mailech? S Projektově.CZ si píšete se svými kolegy buď přes systém, nebo přes e-mail a Projektově.CZ automaticky připojuje zprávy (nadepsané: "přes Projektově") k odpovídajícím úkolům tak, aby u každého úkolu byla vidět celá komunikace včetně připojených souborů a termínů.


Díky propojení s e-mailem se ani vaši zákazníci nemusí nikam přihlašovat. Všichni normálně odesílají zprávy přes svůj e-mail a díky Projektově celou komunikaci navíc najdete automaticky správně zařazenou: v projektu zakázky, u úkolu který je řešen.

Hlídané úkoly a termíny

Zadaný úkol v systému se nemůže ztratit. Ani být zapomenut, někým smazán či přeplánován. To můžete jen vy.


Úkoly jsou systémem automaticky připomínány, členové týmu je mohou označit jako vyřešené a jen autor nebo manažer úkol uzavírá.

Myšlenková mapa úkolů

Zadané milníky, úkoly a pod-úkoly si můžete zobrazit také jako interaktivní obrázek. Každý obláček reprezentuje jednotlivý úkol v projektu.


Rovnou z mapy můžete úkol otevřít, doplnit popis, přiložit soubor nebo přiřadit i s termínem a komentářem kolegovi.

10 865

Řízených projektů

84 026

Zadaných úkolů

58 878

Splněných úkolů

5 346

Uživatelů

6afj